תכנית הליווי לכל אמן ואמנית שרוצים להתחיל להרויח מהאומנות שלהם!

אנחנו מזמינים אתכם, לקחת נשימה ולצאת איתנו להרפתקאה – ולרגע לתת לעצמיכם את ההזדמנות לחשוב איך כן אפשרי ולא איך זה נידון לכישלון.

הצטרפו כבר עכשיו!

כן! אני רוצה להצטרף לתכנית!

למה בעצם אתם לא מרויחים מהאומנות שלכם?

אם אני אשאל אתכם עכשיו: למה אתם לא מרוויחים מהאומנות שלכם?
מה התשובות שיעלו לכם?
אולי…
אני לא מספיק טוב עדיין / יש לי עוד הרבה ללמוד / אני לא טובה עם לקוחות / אני גרוע בשיווק / לא נעים לי לבקש כסף וגם ככה אני לא אדע כמה לתמחר.

אז אני כאן כדי לעשות לכם סדר ולהציג לכם צורת חשיבה קצת אחרת שתאפשר לכם להתחיל להרויח מהאומנות שלכם.

תכנית הליווי מכישרון -> למקצוע

בחרתי לארוז את הידע שלי בתהליך אישי, בנוי משלבים מוגדרים.
בתהליך הזה אני הולך להוביל את המשתתפים לעבר יצירת מציאות חדשה:
מציאות של הכנסות מהמיומנות האומנותית שלהם.

מדובר בתכנית ליווי אונליין – אישית, בקבוצה.

זו תכנית שמתקיימת במערכת הקורסים באתר באופן מקוון ובמקביל בקבוצת פייסבוק סגורה ייעודית. בכל יומיים, יעלו תכנים שונים חדשים, כחלק מתהליך אחיד וכולל שמטרתו- להקים עסק אומנותי, או להגדיר עסק שכזה בצורה שכל יועץ עסקי, שיווקי ופיננסי יוכל לפתח בקלות לתכנית עבודה.

תכנית הליווי “מכישרון – למקצוע”, היא תכנית אישית, בקבוצה. קבוצה של אנשים, בדיוק כמוכם אשר עד מהרה תהפוך לקבוצת העצמה משמעותית בדרך שלכם להתחיל להרויח מהאומנות שלכם. בקבוצה ניתן יהיה לקבל תשובות לשאלות אישיות – בין אם ממני ובין אם מחברי הקבוצה האחרים. אפשר יהיה ללמוד מהצלחות של חברי הקבוצה והתליכים האישיים שלהם כמו גם ללמוד מהתלבטויות ומצבים שונים שחברי הקבוצה השונים יפגשו.

זה יהיה המקום לקבל רעיונות, עיצות, הצעות לשיתופי פעולה, לאחד כוחות, להציע את השירותים והידע שלכם באם ידרשו ועוד.

כמות הזמן שיש להשקיע משיעור לשיעור, היא אינדבידואלית, אך מצאנו שנדרשים לפחות 4 שעות שבועיות לצפייה בתכנים ולביצוע המשימות באופן מינימלי.

התהליך מורכב מארבעה שלבים עיקריים:

בשלב הראשון, נעסוק במחשבות מגבילות וכל אחד יוכל לעשות עבודה מנטלית ולשנות את התפיסה שלו בנוגע ליכולת להרויח מאומנות – וכך ניצור אצל כל אחד, תחושת מסוגלות!

בשלב השני, כל אחד הולך לעבור תהליך בו הוא יגדיר את העסק האומנותי שלו. כבר בשלב הזה נתחיל לבחון את העשייה שלנו בצורה שונה, בצורה עסקית. נלמד לשאול את השאלות הנכונות וניתן את התשובות הטובות ביותר כדי להתקדם עוד שלב לעבר עסק אומנותי מכניס.

בשלב השלישי, נלמד איך לחשוב בצורה עסקית יצירתית, להתמודד עם דילמות ונתחיל ליצור שיתופי פעולה ונגדיר איזה ידע ואמצעים אנחנו צריכים כדי להקים את העסק האומנותי שלנו. זהו השלב היצירתי ביותר בתהליך!

בשלב הרביעי והאחרון, כל אחד יתחיל ליזום פעולות מעשיות לקידום העסק האישי שלו ומי יודע – אולי אפילו כבר לראות תוצאות ראשונות.

זהו מסלול מוגדר ומובנה שאנחנו פיתחנו. יש סדר תהליכי, ולא תוכן רנדומלי, אלא ממש מסע עסקי.

מדובר בכמות אדירה של תוכן וידע, כולל שידורי לייב, הרצאות מוקלטות מראש, ראיונות עם אנשים מקצוע, פוסטים, מדריכים כתובים, צ’קליסטים ואפילו סרטוני השראה והרחבת תודעה.

אם לא הרווחתם מעולם מהידע או המיומנות האומנותית שלכם – אנחנו נתרכז בהגדרת התנאים שיביאו להכנסה הראשונה שלכם! משם הדרך תהיה התפתחות ושיפור תמידיים.

אם אתם כבר מרויחים מהאמנות שלכם באופן כזה או אחר- זו תהיה הזדמנות נהדרת להתרחב, למצוא אפיקי התפתחות נוספים, להתחיל לחשוב על אפיקי הכנסה פאסיבית או פשוט למצוא את הדרכים לדייק את קהלי היעד, לדייק את העשייה ולהגדיל את הרווחים.

כל התכנים שיעלו במשך תכנית הליווי ישארו זמינים עבורכם באתר הקורסים ובקבוצת הפייסבוק הייעודית שתיפתח.

התכנית בנויה בצורה כזו, שנוסף על מידע וידע שתקבלו – יהיה עליכם לעבור תהליך מעשי.

כל אחד מהמשתתפים בתכנית יעבור את התהליך האישי שלו, ע”י מענה על שאלות, ביצוע משימות שונות ונקיטת פעולות אשר יידרשו כחלק מההגדרה העצמית-עסקית של כל אחד.

זוהי תכנית מעשית! אשר תפקידה להביא כל אחד מהמשתתפים למצב דינאמי של עשייה פעילה – כי הכח לשנות נמצא בידינו בלבד.

בתהליך הייחודי של התכנית, תלמדו כלים רבים, אשר תוכלו לחזור להשתמש בהם שוב ושוב ולהשתפר ביכולת שלכם להרויח מהאמנות שלכם עם הזמן. התמסרות לתהליך, היא הכרח ותנאי כדי להצליח בו.

אני מזמין אתכם, לקחת נשימה ולצאת איתי להרפתקאה – ולרגע לתת להעצמיכם את ההזדמנות לחשוב איך כן אפשרי ולא איך זה נידון לכישלון. אני מציע לכם לאמץ שפה של אלו שמצליחים ולראות שיש אנשים שמצליחים סביבנו – הם עושים זאת כל יום וגם אתם יכולים.

נעים מאוד, אני מוטי שמש.

  • את הקריירה האומנותית שלי התחלתי בגיל 11, כאשר עשיתי ציורים לילדים בגנים ובבתים ועד שהגעתי לתיכון וחברים שלי עבדו בעבודות מזדמנות בקאנטרי ובחנויות, לי היו כבר עשרות ציורי קירות מפוזרים.

  • אני צייר, צלם ופסל.אני בוגר שנקר וההתמחות שלי היא אינטראקטיב. אני מתמחה גם בהדמיות בתלת מימד ואנימציה בתלת מימד.